Sıkça Sorulan Sorular
Teslimat kaç günde gerçekleşir ?

Fiziksel ürünlerde, ürünleriniz 3 iş günü içerisinde tarafımızdan kargoya verilmektedir. Fiziksel olmayan ürünlerde ise mesai saatlerimiz içerisinde teslimat sağlanmaktadır.

Ürünleriniz garantilimidir ?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz 

Bünyemizde teknik servisimiz yoktur. depo.com.tr'ye gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. 

Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır.Yetkili Servis ile ilgili bilgi almak için , depo@depo.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

Sitenizde kredi kartı ile alışveriş güvenlimidir ?

Sitemizden yapılan tüm kredi kartı ile yapılan alışverişlerinizde 256 bit ssl sertfikası kullanılmaktadır. Ek olarak tüm alışverişlerinizde 3d güvenlik sistemi mevcuttur.

Biz Depo.com.tr olarak kredi kartı bilgilerinizi görememekteyiz ve sistemimizde saklamamaktayız.Kredi kartı bilgileriniz paytr güvencesi ile koruma altına alınmakta olup sadece bankanız tarafından görülebilmektedir.

Siteniz üzerinden bankamatik kartı ile alışveriş yapabilirmiyim ?

Evet bankamatik kartınızın desteklemesi durumunda yapabilirsiniz.
 

Banka kartınızla online ödeme yapabilmeniz için:

1-      Kartınızın bankasının bu desteği sağlaması gerekmektedir.

2-      Kartınızı 3D Secure sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Fiziksel mağazanız mevcutmudur ?

Evet gönderi depomuz ve fiziksel mağazamız mevcuttur.

Gönderi depomuza misafir kabul etmemekteyiz.

Fiziksel mağazamızı mesai saatlerimizde içerisinde dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. 

Adres: 1362 sokak no: 13 Çankaya - Konak / İZMİR