Depo İPTV Bilgilendirme Sayfası

Depo Xtream Tv Aboneliği Bilgilendirme

1. Depo olarak sadece cihaz ile birlikte internet tv (xtream tv) aboneliği satmaktayız. Harici olarak sadece internet tv (xtream tv) aboneliği satışımız BULUNMAMAKTADIR.

2. Sitemizden cihaz + xtream tv aboneliklerini sadece birlikte alım yaptığınız cihaz ve xtream tv uyumlu cihaz veya uygulamalar ile kullanabilirsiniz. 

3. İnternet tv (xtream tv) kullanımı için en az 10 mbps kablolu internetiniz olmalıdır.  Alım yapmadan önce www.ovh.net adresinden hız testi yapıp, indirmenin en az 10 mbps olduğundan ve gecikmenin en fazla ortalama 90 ms olduğundan emin olunuz. Bu değerlerden indirme hızınız 10 mbps den az ise veya gecikme değeriniz 90 ms üzeri internet tv (xtream tv) için internetiniz uygun değildir.

4. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, cihaz + internet tv (xtream tv) aboneliklerinde de 7 gün iade hakkınız mevcuttur.  İadenizin onaylanması için tek şart, cihazın ve cihaz ambalajının deforme olmaması yani yeniden satışa sunulabilir durumda olması gerekmektedir. Cihaz + iptv aboneliği olarak yapılan alımlarda iade işleminde gidiş geliş kargo ücreti alıcıdan kesilerek iade yapılmaktadır. İade işlemleriniz için sitemizden iade formu doldurmanız ve anlaşmalı kargo firmamız olan Sürat Kargo ile bize geri gönderim sağlamalısınız.

5. İnternet tv (xtream tv) için wifi uygun bir sistem değildir.  Cihazınıza doğrudan modemden cat5/cat6 (ethernet) kablosu gelmelidir.

6. Tüm cihaz ve internet tv (xtream tv) abonelikleri için destek hizmeti sadece 7/24 destek merkezimiz olan www.ddestek.net adresinden verilmektedir. Telefon ile teknik desteğimiz mevcut değildir.

7. İnternet tv (xtream tv) kanal listemize:  https://www.dreambox.gen.tr/iptv/  adresinden ulaşabilirsiniz. 

8. İnternet tv (xtream tv) kanal listemizde TR, DE, FR Ve VOD içeriklere garanti verilmektedir. Diğer kanal içerikleri eksilebilir, değişecebilir veya listeden çıkarılabilir.

9.  Vod içeriklerimiz her ay en az birkez güncelleme almaktadır.

10. Tüm internet tv (xtream tv) sunucularımız ccp iptv paneli kullanılarak bulut alt yapısı üzerinden hizmet vermektedir.  Bulut alt yapısı server kaynaklı donma olayını sıfıra indiren bir sistem olup, her bulut sunucu 100 kişi ile sınırılandırılmıştır. Her bulut sunucu 500 mbps upload hızıyle hizmet vermektedir. Toplamda arttırılabilir 12 adet bulut sunucu ile hizmet vermekteyiz.

 

 

İptv içeriklerimizde yerli şifreli platform kanalları bulunmamaktadır. Bu konudaki taleplere cevap vermemekteyiz. Lütfen ısrar etmeyiniz.